Startup bez tajemnic

3 listopada (czwartek) na scenie głównej salonu Empik we wrocławskiej Renomie odbędzie spotkanie „Startup bez tajemnic”. Podczas wydarzenia porozmawiamy o startupowym biznesie od kuchni, odczarujemy mity, zdradzimy wszystkie tajemnice i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.  Zapraszamy na godzinę 19:00.

Spotkanie „Startup bez tajemnic” organizowane jest z myślą o studentach, którzy interesują się tematem startupów, kręci ich ten obszar biznesu i chcieliby zacząć w nim działać, ale nie mają jeszcze specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia w tym zakresie. Podczas wydarzenia, które będzie miało charakter luźnej dyskusji z elementami krótkich prelekcji zaproszonych gości, temat startupów zostanie przedstawiony w sposób przystępny. Każdy kto nawet nieśmiało myśli o założeniu własnego biznesu, otrzyma od nas odpowiedni zestaw wskazówek. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania uczestników.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy wrocławskiego biznesu startupowego:

  • Tomek Chołast z Zrzutka.pl;
  • Piotrek Rek z Zeccer.pl;
  • Łukasz Lergetporer z Business Link,

oraz Bartek Grabowski, który tworzy strategię biznesową Mobile Vikings.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest jedną z akcji Mobile Vikings wpisujących się w szeroki zakres działań na rzecz wspierania rozwoju startupów i innowacyjnego biznesu.

Czekamy na Was 3 listopada o godzinie 19:00 w Empiku w Renomie. Liczymy na Waszą obecność!

Wróć do poprzedniej strony