Meble Janas – salon meblowy Leszno

oferująca nowoczesne meble kuchenne, posiadająca salony w Lesznie, Wrocławiu oraz Cieszynie poszukuje osoby do salonu w Lesznie na stanowisko:

Konsultant do spraw sprzedaży /Projektant mebli

TWOJE OBOWIĄZKI:
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy
– fachowa obsługa klienta w salonie
– sporządzanie wycen i projektów mebli
(w tym dobór AGD, oświetlenie , akcesoria )
– dbanie o salon i stanowisko pracy
– aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
– doskonalenie wiedzy z zakresu dotyczącej materiałów, technologii

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:
– wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– obsługa programów do projektowania mebli kuchennych mile widziana
– prawo jazdy kat. B
– duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
– komunikatywność i siła przekonywania

OFERUJEMY:
– stałą pracę na pełen etat
– bardzo dobre warunki pracy
– laptop i telefon
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– normowany czas pracy
– miłą atmosferę
– wynagrodzenia 3000 złoty brutto + prowizja od sprzedaży

Kontakt:
Tel. 505-303-505

JANAS MEBLE
Miejsce wykonywania pracy:
Salon meblowy Leszno

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komandor

Już od ponad 20 lat Komandor zapewnia klientom meble najwyższej jakości. Meble, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły naszej marce wiele nagród i sławę. Samo słowo Komandor stało się synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Istotą naszego sukcesu są ludzie. Dlatego też w sposób szczególny dbamy o dobór najlepszej kadry i jakość warunków pracy.

W chwili obecnej poszukujemy osób cechujących się dużą kreatywnością, obeznanych w najnowszych trendach wnętrzarskich, do pracy w charakterze PROJEKTANTA w jednym z salonów firmowych Komandor.

Projektant

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Doradztwo w zakresie projektowania mebli na wymiar
  • Kompetentna obsługa klienta według standardów firmy
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Stałe podnoszenie jakości swojej pracy
  • Efektywne realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane osoby, które ukończyły kierunki związane z projektowaniem i architekturą wnętrz)
  • Doświadczenia i zmysłu plastycznego
  • Znajomości i zainteresowania trendami w branży meblowej
  • Kreatywności w projektowaniu
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Łatwości nawiązywania kontaktów
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Znajomość technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stałą pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Wsparcie poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń z innymi pracownikami firmy
  • Osoba przyjęta na to stanowisko zostanie przeszkolona z obsługi nowatorskiego programu do projektowania szaf Designer

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod adres: infowroclaw@komandor.pl z dopiskiem „ Projektant”

Sanpol – Bielany Wrocławskie

Poszukiwany Architekt Wnętrz  – SANPOL

Aplikuj do działu komunikacji i projektowania wnętrz IKEA

Twoją pasją jest projektowanie wnętrz, kreowanie przestrzeni dla produktu lub komunikacja graficzna?

IKEA poszukujemy kandydatów w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie (Janki, Targówek), Wrocławiu.

Stanowiska, na które aktualnie poszukujemy kandydatów to:

  • Specjalista ds. projektowania wnętrz
  • Specjalista ds. wystawiennictwa i akcji komercyjnych
  • Specjalista ds. komunikacji wizualnej

Szczegółowe informacje na stronie www.ikea.pl/praca