Biuro Karier – Aktualności

Ahoj Praktykanci! CRZ Krzywy Komin Was potrzebuje!

Przed nami intensywny rok pracy związanej z designem, sztuką i kulturą. Jeśli masz do odbycia praktyki studenckie lub chciałbyś/abyś zdobyć nowe doświadczenie, rozwinąć umiejętności oraz poszerzyć horyzonty to propozycja skierowane do Ciebie! Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich ambitnych, zaangażowanych i otwartych ochotników do twórczych i ciekawych działań w niezwykłym zespole Krzywego Komina!

Co oferujemy?  Zrealizowanie praktyk studenckich w miłej i przyjaznej atmosferze  Kreatywną pracę wśród młodych, ambitnych i twórczych ludzi  Możliwość pogłębienia zainteresowań związanych z designem, sztuką i kulturą  Możliwość spróbowania swoich sił w jednej z trzech dziedzin – marketing i promocja, grafika oraz administracja  Poznanie specyfiki funkcjonowania placówki CRZ Krzywy Komin wraz z organizowanymi przez nas warsztatami i szkoleniami  Zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności które z pewnością zaowocują w przyszłości  Przeżycie wspaniałej przygody ze sztuką, designem i światem projektowania

Zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres praktyki@krzywykomin.pl. Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia ☺

03.04.2015

Gotowi do karier? 

Rusza III edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

Konkurs organizowany jest przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą we współpracy ze szwajcarskimi firmami, beneficjentami znaku szwajcarskiej jakości swissstandards.pl. Konkurs skierowany jest do studentów studiów I i II stopnia, którzy do 30 lipca 2016 roku planują napisać i obronić prace dyplomowe. Na autorów najlepszych konkursowych prac czekają płatne programy stażowe lub cenne nagrody rzeczowe, związane z kierunkowym wykształceniem Laureatów, oraz udział w profesjonalnych warsztatach HR „Akademia Kariery Mensys”.

Konkurs, tak jak dwie jego wcześniejsze edycje, przebiegać będzie w dwóch etapach. Zgłoszenia do I etapu przyjmowane będą do 30 listopada 2015.

Ideą konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” jest stworzenie pomostu łączącego świat nauki i biznesu oraz popularyzacja szwajcarskich standardów takich jak: jakość, rzetelność, solidność i szwajcarska innowacyjność.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe pisane w ramach prac:

  • licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich,
  • podejmujących różnorodne zagadnienia biznesowe, właściwe zakresom merytorycznym reprezentowanym przez Partnerów Konkursu , m.in. z zakresu architektury wnętrz mieszkalnych, energetyki, ekonometrii, metod ilościowych, statystyki, analizy danych, matematyki, komunikacji marketingowej, logistyki, rozwiązań dla sektora medycznego, technologii cieplnych, zarządzania, prawa.

Mile widziane będą prace uwzględniające wzorce i zasady panujące na rynku szwajcarskim lub w firmach szwajcarskich działających w Polsce.

Konkurs realizowany jest w dwóch etapach:

  • w pierwszym uczestnicy dokonują zgłoszenia tematów prac  wraz z ich krótkimi opisami,
  • w drugim etapie- autorzy prac, które przeszły kwalifikację mają szansę skorzystać z konsultacji merytorycznych i we współpracy z firmami partnerskimi konkursu przygotować prace dyplomowe.  Nagrodzone zostają najlepsze spośród przesłanych obronionych prac.

Pula propozycji tematów przygotowana przez Partnerów i możliwość konsultacji merytorycznych podczas pisania pracy to nie jedyne rozwiązania oferowane w ramach zbliżania światów teorii i praktyki– mówi Ulrich Schwendimann, Dyrektor Zarządzający Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, organizatora Konkursu „swissstanadrds.pl Od teorii do praktyki” – Ważną i ciekawą zmianą wprowadzoną od III edycji w formule Konkursu jest możliwość odbycia praktyk w ramach współpracy merytorycznej podczas trwania II etapu u  wybranych partnerów merytorycznych.

Nagrodami w konkursie są płatne staże u Partnerów Konkursu albo cenne nagrody rzeczowe (np. sprzęt komputerowy, specjalistyczne oprogramowanie). Nagrodą dodatkową, wspólną dla autorów wszystkich wyróżnionych prac, są profesjonalne warsztaty HR, podczas których eksperci firmy Mensys Polska podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą na temat skutecznego wejścia na rynek pracy.

Partnerami merytorycznymi  w III edycji konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” są firmy : Axpo, Fracht FWO, Franke, Mensys, Stämpfli, Swissmed, Zehnder.

Szczegółowe informacje o konkursie, są dostępne na stronie projektu www.odteoriidopraktyki.pl, na fanpage’u Konkursu www.facebook.com/odteoriidopraktyki oraz u Organizatora pod numerem telefonu: 22 / 322 76 25

03.02.2015

Praktyki dla studentów kierunku Architektura Wnętrz

W dziekanacie szkoły można uzyskać informacje na temat adresów biur projektowych, w których jest możliwość odbycia praktyk studenckich.  Informacje są dostępne na miejscu.

05.02.2015

Oferty pracy

Nowe oferty pracy/staży w dodane w zakładce „oferty pracy” 
 
17.06.2014

Poradnictwo zawodowe on-line

Teraz bez konieczności wychodzenia z domu możesz skorzystać z usług doradców zawodowych zatrudnionych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą, udzielą aktualnych informacji o rynku pracy.

Kliknij baner.

Pnod

Zapraszamy.

Wróć do poprzedniej strony