Projektowanie mebla

Na początku lutego studenci Studiów Niestacjonarnych V semestru zaprezentowali prace zaliczeniowe wykonane w ramach przedmiotu Projektowanie Mebla.

Pod okiem prowadzącej dr Agnieszki Włostowskiej powstały meble w naturalnej skali, przeznaczone do codziennego użytku w różnych przestrzeniach. Studenci mieli niełatwe zadanie. Inspirację czerpali z wybranych przez siebie zagranicznych projektantów światowej klasy. Grupy projektowe oprócz stworzenia mebli przygotowały również prezentacje z katalogami, które można obejrzeć w uczelnianym Dziekanacie.

Wysiłek i świetne prace studentów docenili Dziekan dr Michał Ambroż, a także zaproszeni goście. Jednym z nich była mgr Magdalena Filcek z Vinci Fit Art, która osobiście rozmawiała z każdym ze studentów, aby potem móc wybrać najlepsze prace na wystawę w swojej galerii we Wrocławskich Sukiennicach.

Efekt końcowy twórczej pracy studentów kierunku Architektura Wnętrz  możecie obejrzeć w naszej galerii, a także na korytarzach i w salach Uczelni. Zapraszamy.

16.02.2015